Prețurile biletelor de avion

Sistemul de căutare Cluj.Travel online va compara prețurile și vă va ajuta să cumpărați cele mai ieftine bilete de avion către Chișinău și înapoi. Vom compara ofertele pentru zboruri pe site-urile companiilor aeriene, ale agențiilor de turism online, la casele de bilete ale aeroportului din Chișinău. Tot ce trebuie să faceți este să alegeți o variantă potrivită a unui bilet de avion către Chișinău.

Prețurile biletelor de avion către Chișinău

Bilete de avion către Chișinău pentru zbor direct găsite de cumpărătorii Cluj.Travel. Cu cât este mai aproape data plecării, cu atât sunt mai mari prețurile,cele mai scumpe sunt zborurile cu plecarea astăzi și mâine.

București - Chișinău RO 201 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
07:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 1 ore 10 min Zbor direct
09:00 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 337 lei 19 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Chișinău RO 644 Tarom Boeing 737-300
12:10 Aeroportul Avram Iancu
Durată 4 ore 5 min 1 escală
16:15 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 253 lei 16 Ianuarie 2021
Timișoara - Chișinău FR 435 Ryanair Boeing 737-800
06:30 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
Durată 5 ore 20 min 1 escală
11:50 Aeroportul Internațional Chișinău
A căuta 01 Decembrie 2020
Iași - Chișinău RO 706 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
12:00 Aeroportul Internațional Iași
Durată 4 ore 15 min 1 escală
16:15 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 450 lei 10 Decembrie 2020
Londra - Chișinău 9U 834 Air Moldova Airbus A320
16:40 Stansted
Durată 2 ore 50 min Zbor direct
19:30 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 198 lei 25 Ianuarie 2021
Tel Aviv - Chișinău TQ 4336 Tandem Aero Airbus A320
09:30 Ben Gurion
Durată 2 ore 30 min Zbor direct
12:00 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 217 lei 30 Decembrie 2020
Istanbul - Chișinău 9U 746 Air Moldova Embraer 190
15:00 Istanbul New Aeroportul
Durată 1 ore 10 min Zbor direct
16:10 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 217 lei 17 Ianuarie 2021
Barcelona - Chișinău 9U 598 Air Moldova Embraer 190
09:40 Aeroportul Barcelona-El Prat
Durată 3 ore 10 min Zbor direct
12:50 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 203 lei 30 Decembrie 2020
New York - Chișinău LH 403 Lufthansa Boeing 747-8i
23:20 Newark Liberty
Durată 11 ore 50 min 1 escală
11:10 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 1 487 lei 19 Decembrie 2020
Edinburgh - Chișinău U2 232 EasyJet Airbus A320
11:50 Edinburgh Aeroportul
Durată 5 ore 45 min 1 escală
17:35 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 520 lei 01 Decembrie 2020
Manchester - Chișinău EI 3329 Aer Lingus ATR 72
21:25 Manchester Aeroportul
Durată 6 ore 5 min 1 escală
03:30 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 351 lei 01 Ianuarie 2021
Praga - Chișinău U2 2582 EasyJet Airbus A320
11:35 Holesovice Railway Station
Durată 5 ore 15 min 1 escală
16:50 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 269 lei 02 Ianuarie 2021
Bangkok - Chișinău TK 69 Turkish Airlines Airbus A330-300
16:30 Don Mueang
Durată 14 ore 10 min 1 escală
06:40 Aeroportul Internațional Chișinău
A căuta 01 Decembrie 2020
Glasgow - Chișinău U2 210 EasyJet Airbus A319
11:55 Glasgow
Durată 5 ore 40 min 1 escală
17:35 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 1 287 lei 01 Decembrie 2020
Paris - Chișinău 9U 284 Air Moldova Airbus A319
16:30 Beauvais-Tille Aeroportul
Durată 3 ore 0 min Zbor direct
19:30 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 123 lei 01 Ianuarie 2021
Varșovia - Chișinău LO 513 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
13:15 Frederic Chopin Aeroportul
Durată 1 ore 50 min Zbor direct
15:05 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 229 lei 01 Februarie 2021
Birmingham - Chișinău LS 1307 Jet2.com Boeing 737-800
07:40 Birmingham Aeroportul
Durată 5 ore 35 min 1 escală
13:15 Aeroportul Internațional Chișinău
A căuta 01 Decembrie 2020
Dubai - Chișinău EK 123 Emirates Boeing 777-300ER
06:40 Dubai Aeroportul
Durată 8 ore 40 min 1 escală
15:20 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 992 lei 01 Decembrie 2020
Roma - Chișinău W6 3794 Wizz Air Airbus A320
21:15 Ciampino-G. B. Pastine
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
23:30 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 146 lei 30 Ianuarie 2021
Larnaca - Chișinău 9U 874 Air Moldova Embraer 190
02:20 Larnaca
Durată 2 ore 20 min Zbor direct
04:40 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 313 lei 27 Noiembrie 2020
Milano - Chișinău 9U 894 Air Moldova Airbus A319
22:45 Milano Malpensa Aeroportul
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
01:00 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 123 lei 31 Decembrie 2020
Tivat - Chișinău DP 830 Pobeda Boeing 737-800
12:30 Tivat Aeroportul
Durată 10 ore 10 min 1 escală
22:40 Aeroportul Internațional Chișinău
A căuta 01 Decembrie 2020
Beijing - Chișinău TK 21 Turkish Airlines Boeing 777-300ER
16:50 Beijing Capital
Durată 13 ore 50 min 1 escală
06:40 Aeroportul Internațional Chișinău
A căuta 01 Decembrie 2020
Amsterdam - Chișinău KL 1767 KLM Embraer EMB 175
11:35 Schiphol Aeroportul
Durată 5 ore 5 min 1 escală
16:40 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 512 lei 03 Ianuarie 2021
Antalya - Chișinău TK 2415 Turkish Airlines Airbus A321
10:40 Antalya Aeroportul
Durată 4 ore 40 min 1 escală
15:20 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 238 lei 02 Februarie 2021
Phuket - Chișinău SU 275 Aeroflot Boeing 777-300ER
05:10 Phuket
Durată 17 ore 30 min 1 escală
22:40 Aeroportul Internațional Chișinău
A căuta 01 Decembrie 2020
Liverpool - Chișinău FR 447 Ryanair Boeing 737-800
20:45 John Lennon Aeroportul
Durată 6 ore 45 min 1 escală
03:30 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 328 lei 30 Decembrie 2020
Berlin - Chișinău W6 6904 Wizz Air Airbus A320
15:20 Aeroportul Schonefeld
Durată 2 ore 10 min Zbor direct
17:30 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 116 lei 07 Martie 2021
Frankfurt - Chișinău 9U 864 Air Moldova Embraer 190
10:30 Frankfurt Aeroportul
Durată 2 ore 20 min Zbor direct
12:50 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 494 lei 08 Ianuarie 2021
Denpasar - Chișinău TK 67 Turkish Airlines Boeing 787-900
13:05 Ngurah Rai
Durată 17 ore 35 min 1 escală
06:40 Aeroportul Internațional Chișinău
A căuta 01 Decembrie 2020

Toate zborurile către Chișinău

De ce depinde costul biletului? De momentul zilei de plecare și sosire, clasa de servicii: business sau econom, călătoriți cu bagaje sau doar bagaj de mână, într-un singur sens sau ambele. Sistema de căutare Cluj.Travel ține cont de toți acești factori și oferă întotdeauna cele mai mici și cele mai actuale prețuri.

Bilete de avion din Chișinău

Mai jos sunt prezentate direcțiile populare de zboruri din Chișinău. Pentru a zbura ieftin, cumpărați biletele în avans, făcâbd cunoștință cu zborurile directe sau zboruri cu escală.

Chișinău - București RO 210 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
05:40 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 1 ore 15 min Zbor direct
06:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 260 lei 02 Februarie 2021
Chișinău - Cluj-Napoca RO 202 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
07:30 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 4 ore 0 min 1 escală
11:30 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 01 Decembrie 2020
Chișinău - Timișoara RO 208 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
16:45 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 3 ore 55 min 1 escală
20:40 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
de la 379 lei 17 Decembrie 2020
Chișinău - Iași RO 210 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
03:25 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 4 ore 0 min 1 escală
07:25 Aeroportul Internațional Iași
de la 1 190 lei 01 Decembrie 2020
Chișinău - Londra 9U 835 Air Moldova Airbus A320
19:50 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 3 ore 0 min Zbor direct
22:50 Gatwick
de la 197 lei 12 Decembrie 2020
Chișinău - Tel Aviv TQ 4335 Tandem Aero Airbus A320
06:00 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 2 ore 25 min Zbor direct
08:25 Ben Gurion
de la 285 lei 28 Ianuarie 2021
Chișinău - Istanbul 9U 745 Air Moldova Embraer 190
14:00 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 1 ore 20 min Zbor direct
15:20 Istanbul New Aeroportul
de la 284 lei 30 Aprilie 2021
Chișinău - Barcelona 9U 597 Air Moldova Embraer 190
05:30 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 3 ore 20 min Zbor direct
08:50 Aeroportul Barcelona-El Prat
de la 326 lei 25 Aprilie 2021
Chișinău - New York LH 1475 Lufthansa Embraer 190
11:50 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 13 ore 40 min 1 escală
01:30 John F. Kennedy
de la 955 lei 19 Aprilie 2021
Chișinău - Edinburgh 9U 833 Air Moldova Airbus A320
10:40 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 6 ore 20 min 1 escală
17:00 Edinburgh Aeroportul
de la 398 lei 01 Ianuarie 2021
Chișinău - Manchester 9U 863 Air Moldova Airbus A319
11:00 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 6 ore 5 min 1 escală
17:05 Manchester Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
Chișinău - Praga W6 6917 Wizz Air Airbus A320
12:25 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 4 ore 50 min 1 escală
17:15 Holesovice Railway Station
de la 282 lei 16 Ianuarie 2021
Chișinău - Bangkok TK 272 Turkish Airlines Boeing 737-800
19:20 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 12 ore 50 min 1 escală
08:10 Don Mueang
de la 1 529 lei 10 Iunie 2021
Chișinău - Glasgow W9 6937 Wizz Air Airbus A320
04:10 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 8 ore 15 min 1 escală
12:25 Glasgow
A căuta 01 Decembrie 2020
Chișinău - Paris 9U 283 Air Moldova Airbus A320
12:30 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 3 ore 0 min Zbor direct
15:30 Beauvais-Tille Aeroportul
de la 197 lei 01 Ianuarie 2021
Chișinău - Varșovia LO 514 LOT Polish Airlines DeHavilland Dash 8 Q400
14:45 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 1 ore 50 min Zbor direct
16:35 Frederic Chopin Aeroportul
de la 230 lei 16 Ianuarie 2021
Chișinău - Birmingham 9U 863 Air Moldova Airbus A319
11:00 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 6 ore 25 min 1 escală
17:25 Birmingham Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
Chișinău - Dubai RO 208 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
16:45 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 9 ore 5 min 1 escală
01:50 Dubai Aeroportul
de la 898 lei 20 Octombrie 2021
Chișinău - Roma 9U 891 Air Moldova Airbus A320
13:10 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 2 ore 20 min Zbor direct
15:30 Leonardo da Vinci-Fiumicino Aeroportul
de la 244 lei 19 Decembrie 2020
Chișinău - Larnaca 9U 873 Air Moldova Embraer 190
13:40 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 2 ore 10 min Zbor direct
15:50 Larnaca
de la 148 lei 16 Aprilie 2021
Chișinău - Milano 9U 893 Air Moldova Airbus A319
13:20 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
15:35 Milano Malpensa Aeroportul
de la 221 lei 18 Decembrie 2020
Chișinău - Tivat SU 1845 Aeroflot Airbus A320
23:35 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 10 ore 45 min 1 escală
10:20 Tivat Aeroportul
de la 917 lei 25 Noiembrie 2020
Chișinău - Beijing TK 272 Turkish Airlines Boeing 737-800
19:20 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 12 ore 50 min 1 escală
08:10 Beijing Capital
de la 1 642 lei 21 Ianuarie 2021
Chișinău - Amsterdam W6 6917 Wizz Air Airbus A320
12:25 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 5 ore 25 min 1 escală
17:50 Schiphol Aeroportul
de la 428 lei 14 Ianuarie 2021
Chișinău - Antalya TK 270 Turkish Airlines Airbus A320
07:35 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 4 ore 55 min 1 escală
12:30 Antalya Aeroportul
de la 303 lei 31 Decembrie 2020
Chișinău - Phuket SU 1845 Aeroflot Airbus A320
23:35 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 14 ore 35 min 1 escală
14:10 Phuket
de la 3 245 lei 02 Decembrie 2020
Chișinău - Burgas W9 6937 Wizz Air Airbus A320
04:10 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 14 ore 25 min 1 escală
18:35 Bourgas Aeroportul
de la 650 lei 01 Martie 2021
Chișinău - Liverpool W6 6917 Wizz Air Airbus A320
12:25 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 6 ore 15 min 1 escală
18:40 John Lennon Aeroportul
de la 176 lei 21 Decembrie 2020
Chișinău - Berlin W6 6903 Wizz Air Airbus A320
12:30 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 2 ore 20 min Zbor direct
14:50 Aeroportul Schonefeld
de la 98 lei 20 Decembrie 2020
Chișinău - Frankfurt 9U 863 Air Moldova Airbus A319
13:00 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 2 ore 20 min Zbor direct
15:20 Frankfurt Aeroportul
de la 281 lei 11 Decembrie 2020

Toate zborurile din Chișinău

Bilete de avion către Chișinău
Chișinău

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.