Prețurile biletelor de avion

Sistemul de căutare Cluj.Travel online va compara prețurile și vă va ajuta să cumpărați cele mai ieftine bilete de avion către Zurich și înapoi. Vom compara ofertele pentru zboruri pe site-urile companiilor aeriene, ale agențiilor de turism online, la casele de bilete ale aeroportului din Zurich. Tot ce trebuie să faceți este să alegeți o variantă potrivită a unui bilet de avion către Zurich.

Prețurile biletelor de avion către Zurich

Bilete de avion către Zurich pentru zbor direct găsite de cumpărătorii Cluj.Travel. Cu cât este mai aproape data plecării, cu atât sunt mai mari prețurile,cele mai scumpe sunt zborurile cu plecarea astăzi și mâine.

București - Zurich LX 1883 Swiss International Air Lines Bombardier CS300
10:35 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 2 ore 25 min Zbor direct
13:00 Zurich Aeroportul
de la 338 lei 06 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Zurich LH 1669 Lufthansa Embraer 195
12:20 Aeroportul Avram Iancu
Durată 4 ore 40 min 1 escală
17:00 Zurich Aeroportul
de la 471 lei 06 Decembrie 2020
Timișoara - Zurich FR 5512 Ryanair Boeing 737-800
11:05 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
Durată 8 ore 10 min 2 escale
19:15 Zurich Aeroportul
de la 419 lei 18 Decembrie 2020
Iași - Zurich 0B 6821 Blue Air Boeing 737-800
12:00 Aeroportul Internațional Iași
Durată 5 ore 40 min 1 escală
17:40 Zurich Aeroportul
A căuta 06 Decembrie 2020
Chișinău - Zurich 9U 863 Air Moldova Airbus A319
11:00 Aeroportul Internațional Chișinău
Durată 5 ore 15 min 1 escală
16:15 Zurich Aeroportul
de la 660 lei 05 Ianuarie 2021
Oradea - Zurich RO 628 Tarom ATR 72
16:45 Aeroportul Internațional Oradea
Durată 14 ore 25 min 2 escale
07:10 Zurich Aeroportul
A căuta 06 Decembrie 2020
Bacău - Zurich 0B 2023 Blue Air Boeing 737-800
13:35 Aeroportul Internațional "George Enescu"
Durată 5 ore 25 min 1 escală
19:00 Zurich Aeroportul
A căuta 06 Decembrie 2020
Sibiu - Zurich 0B 329 Blue Air Boeing 737-500
09:10 Aeroportul Internațional Sibiu
Durată 8 ore 15 min 2 escale
17:25 Zurich Aeroportul
A căuta 06 Decembrie 2020
Suceava - Zurich W9 3605 Wizz Air Airbus A321
08:35 Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"
Durată 8 ore 50 min 1 escală
17:25 Zurich Aeroportul
A căuta 06 Decembrie 2020

Toate zborurile către Zurich

De ce depinde costul biletului? De momentul zilei de plecare și sosire, clasa de servicii: business sau econom, călătoriți cu bagaje sau doar bagaj de mână, într-un singur sens sau ambele. Sistema de căutare Cluj.Travel ține cont de toți acești factori și oferă întotdeauna cele mai mici și cele mai actuale prețuri.

Bilete de avion din Zurich

Mai jos sunt prezentate direcțiile populare de zboruri din Zurich. Pentru a zbura ieftin, cumpărați biletele în avans, făcâbd cunoștință cu zborurile directe sau zboruri cu escală.

Zurich - București LX 1882 Swiss International Air Lines Bombardier CS300
07:40 Zurich Aeroportul
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
09:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 405 lei 06 Decembrie 2020
Zurich - Cluj-Napoca LX 1110 Swiss International Air Lines
18:20 Zurich Aeroportul
Durată 4 ore 25 min 1 escală
22:45 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 06 Decembrie 2020
Zurich - Timișoara LH 2367 Lufthansa Canadair Regional Jet 900
06:50 Zurich Aeroportul
Durată 7 ore 50 min 1 escală
14:40 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
A căuta 06 Decembrie 2020
Zurich - Iași AZ 571 Alitalia Embraer EMB 175
09:00 Zurich Aeroportul
Durată 7 ore 25 min 1 escală
16:25 Aeroportul Internațional Iași
A căuta 06 Decembrie 2020
Zurich - Chișinău LX 1578 Swiss International Air Lines Airbus A321
11:40 Zurich Aeroportul
Durată 5 ore 5 min 1 escală
16:45 Aeroportul Internațional Chișinău
de la 745 lei 30 Noiembrie 2020
Zurich - Oradea LX 1884 Swiss International Air Lines
06:05 Zurich Aeroportul
Durată 10 ore 15 min 1 escală
16:20 Aeroportul Internațional Oradea
A căuta 06 Decembrie 2020
Zurich - Bacău AZ 571 Alitalia Embraer EMB 175
09:00 Zurich Aeroportul
Durată 10 ore 5 min 1 escală
19:05 Aeroportul Internațional "George Enescu"
A căuta 06 Decembrie 2020
Zurich - Sibiu IB 3477 Iberia Airbus A320
09:50 Zurich Aeroportul
Durată 13 ore 5 min 1 escală
22:55 Aeroportul Internațional Sibiu
A căuta 06 Decembrie 2020
Zurich - Suceava U2 8114 EasyJet Airbus A320
08:25 Zurich Aeroportul
Durată 8 ore 55 min 1 escală
17:20 Aeroportul Internațional "Ştefan cel Mare"
A căuta 06 Decembrie 2020

Toate zborurile din Zurich

Bilete de avion către Zurich
Zurich

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.