Sistema de căutare Cluj.Travel vă va ajuta să aflați costul biletelor de avion către Spania. Vom compara prețurile online și vom găsi cele mai ieftine zboruri către Spania pe site-urile a 750 de companii aeriene și peste 100 de agenții verificate și de încredere. Tot ce trebuie să faceți este să alegeți datele zborului dumneavoastră.

Prețurile pentru bilete de avion către Spania

Mai jos veți găsi prețurile pentru zboruri directe către Spania din orașele România. Pe Cluj.Travel puteți compara costul biletelor de avion la casele de bilete din aeroport, agențiile de turism, sistema de rezervare timp de 5 minute.

București - Madrid I2 3657 Iberia Express Airbus A320
04:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 45 min Zbor direct
08:40 Adolfo Suarez Madrid-Barajas Aeroportul
de la 99 lei 11 Februarie 2021
București - Barcelona VY 7401 Vueling Airbus A320
00:40 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 10 min Zbor direct
03:50 Aeroportul Barcelona-El Prat
de la 207 lei 15 Decembrie 2020
București - Valencia W6 3185 Wizz Air Airbus A320
06:40 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 30 min Zbor direct
10:10 Valencia Aeroportul
de la 148 lei 21 Ianuarie 2021
București - Malaga 0B 125 Blue Air Boeing 737-800
09:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 15 min Zbor direct
12:45 Malaga Aeroportul
de la 143 lei 29 Noiembrie 2020
București - Alicante W6 3187 Wizz Air Airbus A321
19:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 45 min Zbor direct
23:15 Alicante-Elche Aeroportul
de la 115 lei 11 Decembrie 2020
București - Tenerife W6 3021 Wizz Air Airbus A320
13:40 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 15 min Zbor direct
19:55 Tenerife South Aeroportul
de la 166 lei 15 Ianuarie 2021
București - Zaragoza W6 3191 Wizz Air Airbus A321
15:05 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 35 min Zbor direct
18:40 Zaragoza Aeroportul
de la 153 lei 05 Decembrie 2020
București - Santander W6 3193 Wizz Air Airbus A321
07:45 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 50 min Zbor direct
11:35 Santander Aeroportul
de la 228 lei 29 Ianuarie 2021
București - Palma Mallorca 0B 191 Blue Air Boeing 737-800
13:20 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 20 min Zbor direct
16:40
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Las Palmas RO 415 Tarom Boeing 737-800
05:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 8 ore 40 min 1 escală
13:50 Gran Canaria Aeroportul
de la 245 lei 18 Decembrie 2020
București - Ibiza RO 421 Tarom Boeing 737-700
06:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 15 min 1 escală
12:45 Ibiza Aeroportul
de la 261 lei 25 Februarie 2021
București - Sevilla LH 1657 Lufthansa Airbus A319
04:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 45 min 1 escală
10:45 Seville Aeroportul
de la 183 lei 26 Ianuarie 2021
București - Bilbao LH 1657 Lufthansa Airbus A319
04:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 55 min 1 escală
09:55 Bilbao Aeroportul
de la 385 lei 30 Noiembrie 2020
București - Granada W6 3173 Wizz Air Airbus A321
04:20 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 7 ore 10 min 1 escală
11:30 Granada Aeroportul
de la 328 lei 06 Decembrie 2020
București - Asturias RO 415 Tarom Boeing 737-800
05:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 9 ore 50 min 1 escală
15:00 Asturias Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Reus W6 3019 Wizz Air Airbus A320
15:45 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 21 ore 30 min 1 escală
13:15 Reus Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Santiago De Compostela FR 1006 Ryanair Boeing 737-800
03:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 9 ore 20 min 1 escală
13:10 Santiago De Compostela Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Puerto del Rosario W6 3095 Wizz Air Airbus A320
03:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 9 ore 50 min 1 escală
13:20 Fuerteventura Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Menorca W6 3177 Wizz Air Airbus A320
03:05 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 20 min 1 escală
09:25 Menorca Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - La Coruna RO 415 Tarom Boeing 737-800
05:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 8 ore 20 min 1 escală
13:30 A Coruna Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Girona 0B 129 Blue Air Boeing 737-500
03:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 7 ore 45 min 1 escală
11:15 Girona-Costa Brava Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Almeria W6 3177 Wizz Air Airbus A320
03:05 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 40 min 1 escală
09:45 Almeria Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Lanzarote W6 3177 Wizz Air Airbus A320
03:05 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 8 ore 30 min 1 escală
11:35 Lanzarote Aeroportul
de la 245 lei 29 Noiembrie 2020
București - San Sebastian RO 415 Tarom Boeing 737-800
05:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 10 ore 15 min 1 escală
15:25 San Sebastian Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Vigo RO 415 Tarom Boeing 737-800
05:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 8 ore 45 min 1 escală
13:55 Vigo Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Barcelona W6 3405 Wizz Air Airbus A320
14:50 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 5 min Zbor direct
17:55 Aeroportul Barcelona-El Prat
de la 500 lei 01 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Madrid W6 3401 Wizz Air Airbus A320
06:10 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 55 min Zbor direct
10:05 Adolfo Suarez Madrid-Barajas Aeroportul
de la 284 lei 21 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Valencia W6 3411 Wizz Air Airbus A320
18:05 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 30 min Zbor direct
21:35 Valencia Aeroportul
de la 272 lei 01 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Zaragoza W6 3417 Wizz Air Airbus A320
18:30 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 15 min Zbor direct
21:45 Zaragoza Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Alicante W6 3413 Wizz Air Airbus A320
18:40 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 35 min Zbor direct
22:15 Alicante-Elche Aeroportul
de la 282 lei 01 Decembrie 2020

Costul biletului de avion către Spania depinde de mulți factori și se schimbă în fiecare zi. Atunci când căutăm, avem în vedere toți acești factori: clasa econom sau clasa business, zbor direct sau cu escală, cu bagaj de cală sau doar cu bagaj de mână, pentru a vă oferi cele mai ieftine zboruri către Spania.

Note despre Spania

Numele oficial al țării: Regatul Spaniei
Locația țării: Europa de Sud
Limba oficiala: Spaniolă
Unitate monetara: EUR
Populație Spania: 47370524
Capitala Spania: Barcelona
Cod telefonic: +34
Numele domeniului: .ES

Bilete de avion către Spania
Spania

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.