Sistema de căutare Cluj.Travel vă va ajuta să aflați costul biletelor de avion către Marea Britanie. Vom compara prețurile online și vom găsi cele mai ieftine zboruri către Marea Britanie pe site-urile a 750 de companii aeriene și peste 100 de agenții verificate și de încredere. Tot ce trebuie să faceți este să alegeți datele zborului dumneavoastră.

Prețurile pentru bilete de avion către Marea Britanie

Mai jos veți găsi prețurile pentru zboruri directe către Marea Britanie din orașele România. Pe Cluj.Travel puteți compara costul biletelor de avion la casele de bilete din aeroport, agențiile de turism, sistema de rezervare timp de 5 minute.

București - Londra W6 3007 Wizz Air Airbus A321
15:35 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 20 min Zbor direct
18:55 Luton
de la 73 lei 12 Martie 2021
București - Birmingham 0B 151 Blue Air Boeing 737-800
07:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 30 min Zbor direct
11:00 Birmingham Aeroportul
de la 243 lei 18 Decembrie 2020
București - Liverpool W6 3011 Wizz Air Airbus A320
19:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 40 min Zbor direct
22:40 John Lennon Aeroportul
de la 195 lei 21 Decembrie 2020
București - Doncaster W6 3015 Wizz Air Airbus A321
20:40 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 25 min Zbor direct
00:05 Doncaster Sheffield Aeroportul
de la 147 lei 14 Aprilie 2021
București - Glasgow 0B 141 Blue Air Boeing 737-300
07:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 4 ore 0 min Zbor direct
11:00 Glasgow
de la 375 lei 29 Noiembrie 2020
București - Bristol FR 5342 Ryanair Boeing 737-800
15:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 35 min Zbor direct
18:35 Bristol Aeroportul
de la 177 lei 17 Ianuarie 2021
București - Manchester KL 1372 KLM Boeing 737-800
04:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 55 min 1 escală
09:55 Manchester Aeroportul
de la 181 lei 21 Decembrie 2020
București - Newcastle RO 373 Tarom Boeing 737-300
14:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 50 min 1 escală
20:40 Newcastle
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Edinburgh SK 1782 Scandinavian Airlines Airbus A320 NEO
10:15 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 5 min 1 escală
16:20 Edinburgh Aeroportul
de la 99 lei 01 Ianuarie 2021
București - Cardiff KL 1372 KLM Boeing 737-800
04:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 5 ore 45 min 1 escală
09:45 Cardiff Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Inverness BA 887 British Airways Airbus A320
13:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 7 ore 20 min 1 escală
21:15 Inverness Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Durham Tees Valley KL 1372 KLM Boeing 737-800
04:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 10 min 1 escală
10:10 Durham Tees Valley Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Leeds RO 391 Tarom Airbus A319
10:20 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 55 min 1 escală
17:15 Leeds Bradford
de la 1 297 lei 25 Noiembrie 2020
București - Aberdeen KL 1372 KLM Boeing 737-800
04:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 15 min 1 escală
10:15 Aberdeen
de la 331 lei 01 Ianuarie 2021
București - Bournemouth 0B 129 Blue Air Boeing 737-800
05:05 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 13 ore 30 min 2 escale
18:35 Bournemouth Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Southampton KL 1374 KLM Boeing 737-700
11:55 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 0 min 1 escală
17:55 Southampton Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Newquay RO 391 Tarom Airbus A319
10:20 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 7 ore 15 min 1 escală
17:35 Newquay Cornwall Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Exeter RO 383 Tarom Airbus A319
11:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 7 ore 15 min 1 escală
18:25 Exeter
de la 726 lei 27 Decembrie 2020
București - Belfast RO 361 Tarom Boeing 737-800
06:35 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 15 min 1 escală
12:50 George Best Belfast City Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
București - Norwich RO 363 Tarom Boeing 737-800
14:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 6 ore 20 min 1 escală
21:10 Norwich
A căuta 01 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Londra W6 3303 Wizz Air Airbus A320
11:10 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 0 min Zbor direct
14:10 Luton
de la 103 lei 12 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Doncaster W6 3313 Wizz Air Airbus A320
20:30 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 5 min Zbor direct
23:35 Doncaster Sheffield Aeroportul
de la 183 lei 20 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Liverpool W6 3311 Wizz Air Airbus A320
18:00 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 5 min Zbor direct
21:05 John Lennon Aeroportul
de la 287 lei 11 Ianuarie 2021
Cluj-Napoca - Birmingham W6 3315 Wizz Air Airbus A320
06:45 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 10 min Zbor direct
09:55 Birmingham Aeroportul
de la 183 lei 19 Februarie 2021
Cluj-Napoca - Inverness W6 3301 Wizz Air Airbus A320
04:20 Aeroportul Avram Iancu
Durată 7 ore 55 min 1 escală
12:15 Inverness Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Aberdeen W6 3301 Wizz Air Airbus A320
04:20 Aeroportul Avram Iancu
Durată 8 ore 5 min 1 escală
12:25 Aberdeen
A căuta 01 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Belfast W6 3301 Wizz Air Airbus A320
04:20 Aeroportul Avram Iancu
Durată 8 ore 10 min 1 escală
12:30 George Best Belfast City Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Bristol LH 1673 Lufthansa Embraer 195
04:05 Aeroportul Avram Iancu
Durată 7 ore 50 min 1 escală
11:55 Bristol Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Glasgow W6 3301 Wizz Air Airbus A320
04:20 Aeroportul Avram Iancu
Durată 8 ore 5 min 1 escală
12:25 Glasgow
A căuta 01 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Manchester LH 1669 Lufthansa Embraer 195
12:20 Aeroportul Avram Iancu
Durată 5 ore 30 min 1 escală
17:50 Manchester Aeroportul
A căuta 01 Decembrie 2020

Costul biletului de avion către Marea Britanie depinde de mulți factori și se schimbă în fiecare zi. Atunci când căutăm, avem în vedere toți acești factori: clasa econom sau clasa business, zbor direct sau cu escală, cu bagaj de cală sau doar cu bagaj de mână, pentru a vă oferi cele mai ieftine zboruri către Marea Britanie.

Note despre Marea Britanie

Numele oficial al țării: Regatul Unit al Marii Britanii și Irlandei de Nord
Locația țării: Europa
Limba oficiala: Engleză
Unitate monetara: GBP
Populație Marea Britanie: 63395574
Capitala Marea Britanie: Londra
Cod telefonic: +44
Numele domeniului: .GB

Bilete de avion către Marea Britanie
Marea Britanie

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.