Prețurile pentru bilete de avion din Calgary către Sibiu

Găsiți zboruri ieftine din Calgary către Sibiu și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț , cu o dată de plecare pe 01 Ianuarie 1970.

Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Dum
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 

Cel mai ieftin zbor Calgary - Sibiu găsit la ziua de 2655 săptămâni acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este , cu plecarea la 01 Ianuarie 1970. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 4 172 lei. Acest bilet a fost găsit 10 săptămâni acum, cu datele de plecare spre Sibiu pe 26 Decembrie 2020 an, înapoi la Calgary, pe 08 Ianuarie 2021 an

Bilete de avion Calgary - Sibiu (YYC - SBZ)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Calgary la Sibiu pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Calgary - Sibiu

Costul biletelor de avion pe ruta Calgary - Sibiu (România) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 10 săptămâni acum, prețul său a fost de la 4 172 lei, pleacă spre Sibiu pe 26 Decembrie 2020 an și se întoarce la Calgary la 08 Ianuarie 2021 an.

Orarul de zboruri Calgary - Sibiu 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Calgary și la ce oră sosesc în Sibiu. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Informații zbor de la Calgary la Sibiu

Zborul de la Calgary la Sibiu, cu excepția escalei, durează de 11:55 ore, distanța dintre orașe este de 8498 km sau 5278 mile. Primul avion de dimineață de la Calgary pleacă spre Sibiu la 21:05. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 15:20.

Airplane

Doar dus

Airplane

Dus-întors

de la 4 172 lei

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

21:05

The latest flight

Durata zborului

01:45

distance

Distanța

8498 km

Cel mai rapid bilet de avion Calgary - Sibiu de la KLM cu numărul cursei KL 678 zboară la 01:45 minute cu plecare de la Calgary la ora 21:05 și ajunge la 22:50 la Aeroportul Internațional Sibiu. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A330-300.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Calgary la Sibiu cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Calgary la Sibiu de la 2 companii aeriene:

  • KLM: Amsterdam, Helsinki
  • Westjet: Montreal, Helsinki

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Calgary este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Sibiu.

Aeroporturile din Calgary

Calgary  ~ 2 km*

Aeroporturile din Sibiu

Aeroportul Internațional Sibiu  ~ 3 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Calgary - Sibiu zboară 3 modele de aeronave de la 2 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A330-300, de la compania KLM.

  • Airbus A320
  • Airbus A330-300
  • Boeing 737-700

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Calgary la Sibiu cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Calgary către România

Lista biletelor de avion din Calgary către România achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Calgary - București KL 678 KLM Airbus A330-300
21:05 Calgary
Durată 13 ore 5 min 1 escală
10:10 Aeroportul Internațional Henri Coandă
A căuta 25 Noiembrie 2020
Calgary - Cluj-Napoca KL 678 KLM Airbus A330-300
21:05 Calgary
Durată 23 ore 0 min 2 escale
20:05 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 25 Noiembrie 2020
Calgary - Timișoara KL 678 KLM Airbus A330-300
21:05 Calgary
Durată 18 ore 35 min 2 escale
15:40 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
A căuta 25 Noiembrie 2020
Calgary - Iași AC 322 Air Canada Airbus A321
17:55 Calgary
Durată 19 ore 40 min 2 escale
13:35 Aeroportul Internațional Iași
A căuta 25 Noiembrie 2020
Calgary - Sibiu KL 678 KLM Airbus A330-300
21:05 Calgary
Durată 1 ore 45 min 2 escale
22:50 Aeroportul Internațional Sibiu
A căuta 25 Noiembrie 2020

Toate zborurile din Calgary

Zboruri ieftine de la Canada la Sibiu

Cele mai ieftine zboruri din orașele din Canada la Sibiu găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Toronto - Sibiu AC 872 Air Canada Boeing 777-300ER
20:45 Pearson
Durată 15 ore 35 min 2 escale
12:20 Aeroportul Internațional Sibiu
A căuta 25 Noiembrie 2020
Vancouver - Sibiu AC 854 Air Canada Boeing 787-900
00:50 Vancouver
Durată 22 ore 0 min 1 escală
22:50 Aeroportul Internațional Sibiu
A căuta 25 Noiembrie 2020
Montreal - Sibiu AC 874 Air Canada Boeing 787-900
22:00 St. Hubert Aeroportul
Durată 14 ore 20 min 2 escale
12:20 Aeroportul Internațional Sibiu
A căuta 25 Noiembrie 2020
Fort St. - Sibiu AC 8186 Air Canada DeHavilland Dash 8 Q400
20:30 North Peace Regional Aeroportul
Durată 2 ore 20 min 2 escale
22:50 Aeroportul Internațional Sibiu
A căuta 25 Noiembrie 2020
Calgary - Sibiu KL 678 KLM Airbus A330-300
21:05 Calgary
Durată 1 ore 45 min 2 escale
22:50 Aeroportul Internațional Sibiu
A căuta 25 Noiembrie 2020

Toate zborurile către Sibiu

Sibiu

Bilete de avion din Calgary către Sibiu
Sibiu

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.