Prețurile pentru bilete de avion din Chișinău către Krasnojarsk

Găsiți zboruri ieftine din Chișinău către Krasnojarsk și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț de 572 de lei, cu o dată de plecare pe 06 Octombrie 2020.

Cel mai ieftin zbor Chișinău - Krasnojarsk găsit la ziua de 4 zile acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este de la 572 lei, cu plecarea la 06 Octombrie 2020. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 1 147 lei. Acest bilet a fost găsit 2 săptămâni acum, cu datele de plecare spre Krasnojarsk pe 03 Ianuarie 2021 an, înapoi la Chișinău, pe 31 Ianuarie 2021 an

Bilete pentru avionul Chișinău - Krasnojarsk (KIV - KJA)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Chișinău la Krasnojarsk pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Chișinău - Krasnojarsk

Costul biletelor de avion pe ruta Chișinău - Krasnojarsk (Rusia) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 2 săptămâni acum, prețul său a fost de la 1 147 lei, pleacă spre Krasnojarsk pe 03 Ianuarie 2021 an și se întoarce la Chisinau la 31 Ianuarie 2021 an.

Orarul de zboruri Chișinău - Krasnojarsk 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Chișinău și la ce oră sosesc în Krasnojarsk. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Zborul în cifre

Zborul de la Chișinău la Krasnojarsk, cu excepția escalei, durează de 06:20 ore, distanța dintre orașe este de 4337 km sau 2694 mile. Primul avion de dimineață de la Chișinău pleacă spre Krasnojarsk la 23:35. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 11:40.

Airplane

O singură direcție

de la 572 lei

Airplane

Dus-întors

de la 1 147 lei

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

23:35

The latest flight

Durata zborului

10:40

distance

Distanța

4337 km

Cel mai rapid bilet de avion Chișinău - Krasnojarsk de la Air Moldova cu numărul cursei 9U 171 zboară la 10:40 minute cu plecare de la Aeroportul Internațional Chișinău la ora 11:40 și ajunge la 22:20 la Yemelyanovo Aeroportul. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A321.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Chișinău la Krasnojarsk cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Chișinău la Krasnojarsk de la 3 companii aeriene:

  • Air Moldova: Moscova, Ekaterinburg
  • Aeroflot: Moscova, Novosibirsk
  • Wizz Air: Viena, Moscova

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Chișinău este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Krasnojarsk.

Aeroporturile din Chișinău

Aeroportul Internațional Chișinău  ~ 13 km* de la 509 lei

Aeroporturile din Krasnojarsk

Yemelyanovo Aeroportul  ~ 0 km* de la 509 lei

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Chișinău - Krasnojarsk zboară 5 modele de aeronave de la 3 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A321, de la compania Air Moldova.

  • Airbus A319
  • Airbus A320
  • Airbus A321
  • Canadair regional jet
  • Embraer 170

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Chișinău la Krasnojarsk cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Chișinău către Rusia

Lista biletelor de avion din Chișinău către Rusia achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Chișinău - Moscova 5F 1131 Fly One Airbus A319
00:50 Aeroportul Internațional Chișinău
pe drum 1 ore 40 min Zbor direct
02:30 Aeroportul Vnukovo
de la 187 lei 20 Februarie 2021
Chișinău - Sankt Petersburg 9U 185 Air Moldova Airbus A319
20:20 Aeroportul Internațional Chișinău
pe drum 2 ore 10 min Zbor direct
22:30 Pulkovo Aeroportul
de la 190 lei 06 Noiembrie 2020
Chișinău - Anapa 9U 173 Air Moldova Airbus A321
05:00 Aeroportul Internațional Chișinău
pe drum 6 ore 0 min 1 transfer
11:00 Anapa Aeroportul
de la 410 lei 15 Octombrie 2020
Chișinău - Kaliningrad SU 1845 Aeroflot Airbus A320
23:35 Aeroportul Internațional Chișinău
pe drum 6 ore 50 min 1 transfer
06:25 Khrabrovo Aeroportul
de la 342 lei 25 Februarie 2021
Chișinău - Ekaterinburg 9U 175 Air Moldova Airbus A321
18:10 Aeroportul Internațional Chișinău
pe drum 6 ore 5 min 1 transfer
00:15 Koltsovo
de la 370 lei 10 Decembrie 2020

Toate zborurile din Chișinău

Zboruri ieftine de la Moldova la Krasnojarsk

Cele mai ieftine zboruri din orașele din Moldova la Krasnojarsk găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Chișinău - Krasnojarsk 9U 171 Air Moldova Airbus A321
11:40 Aeroportul Internațional Chișinău
pe drum 10 ore 40 min 1 transfer
22:20 Yemelyanovo Aeroportul
de la 572 lei 06 Octombrie 2020

Toate zborurile către Krasnojarsk

Krasnojarsk

Bilete de avion din Chișinău către Krasnojarsk
Krasnojarsk

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrince Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.