Prețurile pentru bilete de avion din Cluj-Napoca către Hurghada

Găsiți zboruri ieftine din Cluj-Napoca către Hurghada și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț , cu o dată de plecare pe 01 Ianuarie 1970.

Cel mai ieftin zbor Cluj-Napoca - Hurghada găsit la ziua de 2647 săptămâni acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este , cu plecarea la 01 Ianuarie 1970. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 13 974 lei. Acest bilet a fost găsit 1 zi acum, cu datele de plecare spre Hurghada pe 13 Octombrie 2020 an, înapoi la Cluj-Napoca, pe 20 Octombrie 2020 an

Bilete pentru avionul Cluj-Napoca - Hurghada (CLJ - HRG)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Cluj-Napoca la Hurghada pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Cluj-Napoca - Hurghada

Costul biletelor de avion pe ruta Cluj-Napoca - Hurghada (Egipt) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 1 zi acum, prețul său a fost de la 13 974 lei, pleacă spre Hurghada pe 13 Octombrie 2020 an și se întoarce la Cluj-Napoca la 20 Octombrie 2020 an.

Criterii de selectare: Pentru cele mai apropiate dateIeftine bilete de avionDurata șederiiZboruri directe
Air Dolomiti EN 1669 Zbor de zi
Dus 13.10.20 14:10, Ma
2 transferuri Durata șederii 8 zile
întors 21.10.20 19:15, Mi

Orarul de zboruri Cluj-Napoca - Hurghada 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Cluj-Napoca și la ce oră sosesc în Hurghada. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Peste 1 zboruri pe săptămână, care durează de la 3ore 40min. Ora locală de plecare și sosire este indicată.
15:2518:05
Virgin Australia XR834 Virgin Australia XR834
CLJ → HRG
- - Mi - - - -
Aflați prețul

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Zborul în cifre

Zborul de la Cluj-Napoca la Hurghada, cu excepția escalei, durează de 03:39 ore, distanța dintre orașe este de 2347 km sau 1458 mile. Primul avion de dimineață de la Cluj-Napoca pleacă spre Hurghada la 16:30. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 04:30.

Airplane

O singură direcție

Airplane

Dus-întors

de la 13 974 lei

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

16:30

The latest flight

Durata zborului

18:00

distance

Distanța

2347 km

Cel mai rapid bilet de avion Cluj-Napoca - Hurghada de la Wizz Air cu numărul cursei W6 3357 zboară la 18:00 minute cu plecare de la Aeroportul Avram Iancu la ora 04:30 și ajunge la 22:30 la Hurghada. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A320.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Cluj-Napoca la Hurghada cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Cluj-Napoca la Hurghada de la 1 companii aeriene:

  • Wizz Air: Frankfurt, Berlin, Istanbul

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Cluj-Napoca este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Hurghada.

Aeroporturile din Cluj-Napoca

Aeroportul Avram Iancu  ~ 9 km*

Aeroporturile din Hurghada

Hurghada  ~ 1 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Cluj-Napoca - Hurghada zboară 2 modele de aeronave de la 1 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A320, de la compania Wizz Air.

  • Airbus A320
  • Boeing 737-800

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Cluj-Napoca la Hurghada cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Cluj-Napoca către Egipt

Lista biletelor de avion din Cluj-Napoca către Egipt achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Cluj-Napoca - Hurghada W6 3357 Wizz Air Airbus A320
04:30 Aeroportul Avram Iancu
pe drum 18 ore 0 min 2 transferuri
22:30 Hurghada
A căuta 01 Octombrie 2020
Cluj-Napoca - Sharm el Sheikh W6 3405 Wizz Air Airbus A320
03:45 Aeroportul Avram Iancu
pe drum 14 ore 15 min 2 transferuri
18:00 Sharm El Sheikh Aeroportul
A căuta 01 Octombrie 2020
Cluj-Napoca - Cairo RO 648 Tarom ATR 72
16:40 Aeroportul Avram Iancu
pe drum 7 ore 35 min 1 transfer
00:15 Cairo
A căuta 01 Octombrie 2020

Toate zborurile din Cluj-Napoca

Zboruri ieftine de la România la Hurghada

Cele mai ieftine zboruri din orașele din România la Hurghada găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

București - Hurghada UJ 1005 Almasria Universal Airlines Airbus A320
11:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
pe drum 3 ore 30 min Zbor direct
15:00 Hurghada
de la 575 lei 10 Ianuarie 2021
Cluj-Napoca - Hurghada W6 3357 Wizz Air Airbus A320
04:30 Aeroportul Avram Iancu
pe drum 18 ore 0 min 2 transferuri
22:30 Hurghada
A căuta 01 Octombrie 2020
Timișoara - Hurghada W6 3503 Wizz Air Airbus A320
03:25 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
pe drum 19 ore 5 min 2 transferuri
22:30 Hurghada
A căuta 01 Octombrie 2020

Toate zborurile către Hurghada

Hurghada

Bilete de avion din Cluj-Napoca către Hurghada
Hurghada

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrince Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.