Prețurile pentru bilete de avion din Cluj-Napoca către Tromso

Găsiți zboruri ieftine din Cluj-Napoca către Tromso și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț , cu o dată de plecare pe 01 Ianuarie 1970.

Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Dum
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 

Cel mai ieftin zbor Cluj-Napoca - Tromso găsit la ziua de 2656 săptămâni acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este , cu plecarea la 01 Ianuarie 1970. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi . Acest bilet a fost găsit 2656 săptămâni acum, cu datele de plecare spre Tromso pe 26 Noiembrie 2020 an, înapoi la Cluj-Napoca, pe 26 Noiembrie 2020 an

Bilete de avion Cluj-Napoca - Tromso (CLJ - TOS)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Cluj-Napoca la Tromso pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Cluj-Napoca - Tromso

Costul biletelor de avion pe ruta Cluj-Napoca - Tromso (Norvegia) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 2656 săptămâni acum, prețul său a fost , pleacă spre Tromso pe 26 Noiembrie 2020 an și se întoarce la Cluj-Napoca la 26 Noiembrie 2020 an.

Orarul de zboruri Cluj-Napoca - Tromso 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Cluj-Napoca și la ce oră sosesc în Tromso. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Informații zbor de la Cluj-Napoca la Tromso

Zborul de la Cluj-Napoca la Tromso, cu excepția escalei, durează de 03:56 ore, distanța dintre orașe este de 2555 km sau 1587 mile. Primul avion de dimineață de la Cluj-Napoca pleacă spre Tromso la 17:10. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 03:20.

Airplane

Doar dus

Airplane

Dus-întors

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

17:10

The latest flight

Durata zborului

12:35

distance

Distanța

2555 km

Cel mai rapid bilet de avion Cluj-Napoca - Tromso de la Wizz Air cu numărul cursei W6 3357 zboară la 12:35 minute cu plecare de la Aeroportul Avram Iancu la ora 04:30 și ajunge la 17:05 la . Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A320.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Cluj-Napoca la Tromso cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Cluj-Napoca la Tromso de la 1 companii aeriene:

  • Wizz Air: Helsinki, Zurich, Madrid

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Cluj-Napoca este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Tromso.

Aeroporturile din Cluj-Napoca

Aeroportul Avram Iancu  ~ 9 km*

Aeroporturile din Tromso

 ~ km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Cluj-Napoca - Tromso zboară 4 modele de aeronave de la 1 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A320, de la compania Wizz Air.

  • Airbus A320
  • Airbus A320 NEO
  • Boeing 737-800
  • Embraer 190

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Cluj-Napoca la Tromso cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Cluj-Napoca către Norvegia

Lista biletelor de avion din Cluj-Napoca către Norvegia achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Cluj-Napoca - Oslo LH 1673 Lufthansa Embraer 195
04:05 Aeroportul Avram Iancu
Durată 5 ore 35 min 1 escală
09:40 Oslo Aeroportul Gardermoen
A căuta 02 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Stavanger W6 3357 Wizz Air Airbus A320
04:30 Aeroportul Avram Iancu
Durată 11 ore 5 min 2 escale
15:35 Stavanger Aeroportul Sola
A căuta 02 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Tromso W6 3357 Wizz Air Airbus A320
04:30 Aeroportul Avram Iancu
Durată 12 ore 35 min 2 escale
17:05
A căuta 02 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Harstad-Narvik W6 3301 Wizz Air Airbus A320
03:20 Aeroportul Avram Iancu
Durată 12 ore 15 min 2 escale
15:35 Harstad/Narvik Aeroportul, Evenes
A căuta 02 Decembrie 2020

Toate zborurile din Cluj-Napoca

Zboruri ieftine de la România la Tromso

Cele mai ieftine zboruri din orașele din România la Tromso găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

București - Tromso FR 315 Ryanair Boeing 737-800
07:25 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 9 ore 40 min 2 escale
17:05
A căuta 02 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Tromso W6 3357 Wizz Air Airbus A320
04:30 Aeroportul Avram Iancu
Durată 12 ore 35 min 2 escale
17:05
A căuta 02 Decembrie 2020

Toate zborurile către Tromso

Tromso

Bilete de avion din Cluj-Napoca către Tromso
Tromso

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.