Prețurile pentru bilete de avion din Craiova către Salonic

Găsiți zboruri ieftine din Craiova către Salonic și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț , cu o dată de plecare pe 01 Ianuarie 1970.

Cel mai ieftin zbor Craiova - Salonic găsit la ziua de 2648 săptămâni acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este , cu plecarea la 01 Ianuarie 1970. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 3 000 lei. Acest bilet a fost găsit 4 săptămâni acum, cu datele de plecare spre Salonic pe 28 Septembrie 2020 an, înapoi la Craiova, pe 05 Octombrie 2020 an

Bilete pentru avionul Craiova - Salonic (CRA - SKG)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Craiova la Salonic pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Craiova - Salonic

Costul biletelor de avion pe ruta Craiova - Salonic (Grecia) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 4 săptămâni acum, prețul său a fost de la 3 000 lei, pleacă spre Salonic pe 28 Septembrie 2020 an și se întoarce la Craiova la 05 Octombrie 2020 an.

Orarul de zboruri Craiova - Salonic 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Craiova și la ce oră sosesc în Salonic. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Zborul în cifre

Zborul de la Craiova la Salonic, cu excepția escalei, durează de 01:05 ore, distanța dintre orașe este de 428 km sau 266 mile. Primul avion de dimineață de la Craiova pleacă spre Salonic la 03:10. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 03:10.

Airplane

O singură direcție

Airplane

Dus-întors

de la 3 000 lei

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

03:10

The latest flight

Durata zborului

14:00

distance

Distanța

428 km

Cel mai rapid bilet de avion Craiova - Salonic de la Wizz Air cu numărul cursei W6 3753 zboară la 14:00 minute cu plecare de la Aeroportul Internațional Craiova la ora 03:10 și ajunge la 17:10 la Thessaloniki. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A320.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Craiova la Salonic cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Craiova la Salonic de la 1 companii aeriene:

  • Wizz Air: Helsinki, Atena

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Craiova este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Salonic.

Aeroporturile din Craiova

Aeroportul Internațional Craiova  ~ 7 km*

Aeroporturile din Salonic

Thessaloniki  ~ 4 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Craiova - Salonic zboară 4 modele de aeronave de la 1 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A320, de la compania Wizz Air.

  • Airbus A320
  • Airbus A320 NEO
  • Airbus A321
  • Boeing 737-800

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Craiova la Salonic cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Craiova către Grecia

Lista biletelor de avion din Craiova către Grecia achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Craiova - Atena W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
pe drum 10 ore 10 min 1 transfer
13:20 Eleftherios Venizelos
de la 1 358 lei 01 Octombrie 2020
Craiova - Salonic W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
pe drum 14 ore 0 min 2 transferuri
17:10 Thessaloniki
A căuta 04 Octombrie 2020

Toate zborurile din Craiova

Zboruri ieftine de la România la Salonic

Cele mai ieftine zboruri din orașele din România la Salonic găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

București - Salonic RO 275 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
12:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
pe drum 1 ore 45 min Zbor direct
14:35 Thessaloniki
de la 111 lei 28 Septembrie 2020
Cluj-Napoca - Salonic W6 3381 Wizz Air Airbus A320
13:15 Aeroportul Avram Iancu
pe drum 5 ore 55 min 1 transfer
19:10 Thessaloniki
A căuta 04 Octombrie 2020
Craiova - Salonic W6 3753 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional Craiova
pe drum 14 ore 0 min 2 transferuri
17:10 Thessaloniki
A căuta 04 Octombrie 2020
Timișoara - Salonic W6 3531 Wizz Air Airbus A320
03:10 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
pe drum 9 ore 15 min 2 transferuri
12:25 Thessaloniki
A căuta 04 Octombrie 2020
Iași - Salonic W6 3673 Wizz Air Airbus A320
14:25 Aeroportul Internațional Iași
pe drum 1 ore 45 min Zbor direct
16:10 Thessaloniki
A căuta 04 Octombrie 2020

Toate zborurile către Salonic

Salonic

Bilete de avion din Craiova către Salonic
Salonic

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrince Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.