Prețurile pentru bilete de avion din Iași către Malta

Găsiți zboruri ieftine din Iași către Malta și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț , cu o dată de plecare pe 01 Ianuarie 1970.

Cel mai ieftin zbor Iași - Malta găsit la ziua de 2646 săptămâni acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este , cu plecarea la 01 Ianuarie 1970. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi . Acest bilet a fost găsit 2646 săptămâni acum, cu datele de plecare spre Malta pe 21 Septembrie 2020 an, înapoi la Iași, pe 21 Septembrie 2020 an

Bilete pentru avionul Iași - Malta (IAS - MLA)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Iași la Malta pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Iași - Malta

Costul biletelor de avion pe ruta Iași - Malta (Malta) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 2646 săptămâni acum, prețul său a fost , pleacă spre Malta pe 21 Septembrie 2020 an și se întoarce la Iasi la 21 Septembrie 2020 an.

Orarul de zboruri Iași - Malta 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Iași și la ce oră sosesc în Malta. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Zborul în cifre

Zborul de la Iași la Malta, cu excepția escalei, durează de 02:44 ore, distanța dintre orașe este de 1660 km sau 1031 mile. Primul avion de dimineață de la Iași pleacă spre Malta la 11:15. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 04:20.

Airplane

O singură direcție

Airplane

Dus-întors

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

11:15

The latest flight

Durata zborului

09:20

distance

Distanța

1660 km

Cel mai rapid bilet de avion Iași - Malta de la Wizz Air cu numărul cursei W6 3675 zboară la 09:20 minute cu plecare de la Aeroportul Internațional Iași la ora 11:15 și ajunge la 20:35 la Malta. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A320.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Iași la Malta cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Iași la Malta de la 2 companii aeriene:

  • Wizz Air: Roma, Helsinki
  • Blue Air: Helsinki

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Iași este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Malta.

Aeroporturile din Iași

Aeroportul Internațional Iași  ~ 8 km*

Aeroporturile din Malta

Malta  ~ 9042 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Iași - Malta zboară 4 modele de aeronave de la 2 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A320, de la compania Wizz Air.

  • Airbus A319
  • Airbus A320
  • Airbus A321
  • Boeing 737-800

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Iași la Malta cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Iași către Malta

Lista biletelor de avion din Iași către Malta achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Iași - Malta W6 3675 Wizz Air Airbus A320
11:15 Aeroportul Internațional Iași
pe drum 9 ore 20 min 1 transfer
20:35 Malta
A căuta 26 Septembrie 2020

Toate zborurile din Iași

Zboruri ieftine de la România la Malta

Cele mai ieftine zboruri din orașele din România la Malta găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

București - Malta KM 4527 Air Malta Airbus A320
16:45 Aeroportul Internațional Henri Coandă
pe drum 2 ore 10 min Zbor direct
18:55 Malta
de la 87 lei 20 Septembrie 2020
Cluj-Napoca - Malta W6 3405 Wizz Air Airbus A320
03:45 Aeroportul Avram Iancu
pe drum 8 ore 0 min 1 transfer
11:45 Malta
de la 181 lei 26 Septembrie 2020
Timișoara - Malta W6 3551 Wizz Air Airbus A320
12:55 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
pe drum 9 ore 35 min 2 transferuri
22:30 Malta
A căuta 26 Septembrie 2020
Iași - Malta W6 3675 Wizz Air Airbus A320
11:15 Aeroportul Internațional Iași
pe drum 9 ore 20 min 1 transfer
20:35 Malta
A căuta 26 Septembrie 2020

Toate zborurile către Malta

Malta

Bilete de avion din Iași către Malta
Malta

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrince Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.