Prețurile pentru bilete de avion din Milano către Constanța

Găsiți zboruri ieftine din Milano către Constanța și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț , cu o dată de plecare pe 01 Ianuarie 1970.

Cel mai ieftin zbor Milano - Constanța găsit la ziua de 2646 săptămâni acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este , cu plecarea la 01 Ianuarie 1970. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi . Acest bilet a fost găsit 2646 săptămâni acum, cu datele de plecare spre Constanța pe 19 Septembrie 2020 an, înapoi la Milano, pe 19 Septembrie 2020 an

Bilete pentru avionul Milano - Constanța (MIL - CND)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Milano la Constanța pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Milano - Constanța

Costul biletelor de avion pe ruta Milano - Constanța (România) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 2646 săptămâni acum, prețul său a fost , pleacă spre Constanța pe 19 Septembrie 2020 an și se întoarce la Milan la 19 Septembrie 2020 an.

Orarul de zboruri Milano - Constanța 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Milano și la ce oră sosesc în Constanța. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Zborul în cifre

Zborul de la Milano la Constanța, cu excepția escalei, durează de 02:32 ore, distanța dintre orașe este de 1518 km sau 943 mile. Primul avion de dimineață de la Milano pleacă spre Constanța la . Iar ultimul zbor de seară pleacă la .

Airplane

O singură direcție

Airplane

Dus-întors

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

The latest flight

Durata zborului

distance

Distanța

1518 km

Cel mai rapid bilet de avion Milano - Constanța de la cu numărul cursei zboară la minute cu plecare de la la ora și ajunge la la . Acest zbor este operat pe o avia linie modernă .

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Milano la Constanța cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Milano la Constanța de la 0 companii aeriene:

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Milano este deservit de aeroporturi. Avioanele ajung la un aeroport din Constanța.

Aeroporturile din Milano

Aeroporturile din Constanța

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Milano - Constanța zboară modele de aeronave de la companii aeriene. Cel mai rapid avion , de la compania .

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Milano la Constanța cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Milano către România

Lista biletelor de avion din Milano către România achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Milano - București 0B 160 Blue Air Boeing 737-500
16:35 Milano Linate Aeroportul
pe drum 2 ore 15 min Zbor direct
18:50 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 48 lei 04 Octombrie 2020
Milano - Cluj-Napoca 0B 160 Blue Air Boeing 737-800
15:35 Milano Malpensa Aeroportul
pe drum 5 ore 15 min 1 transfer
20:50 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 25 Septembrie 2020
Milano - Craiova AZ 352 Alitalia Embraer 190
16:20 Milano Linate Aeroportul
pe drum 7 ore 35 min 1 transfer
23:55 Aeroportul Internațional Craiova
de la 206 lei 18 Octombrie 2020
Milano - Timișoara LH 279 Lufthansa Airbus A320
05:30 Milano Linate Aeroportul
pe drum 4 ore 40 min 1 transfer
10:10 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
de la 72 lei 16 Octombrie 2020
Milano - Iași 0B 160 Blue Air Boeing 737-800
15:35 Milano Malpensa Aeroportul
pe drum 4 ore 35 min 1 transfer
20:10 Aeroportul Internațional Iași
de la 72 lei 26 Octombrie 2020

Toate zborurile din Milano

Zboruri ieftine de la Italia la Constanța

Cele mai ieftine zboruri din orașele din Italia la Constanța găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Veneția - Constanța FR 799 Ryanair Boeing 737-800
20:40 Venice Marco Polo Aeroportul
pe drum 0 ore 15 min 1 transfer
20:55 Aeroportul Internațional "Mihail Kogălniceanu"
A căuta 25 Septembrie 2020
Napoli - Constanța U2 2418 EasyJet Airbus A319
19:00 Naples
pe drum 1 ore 55 min 1 transfer
20:55 Aeroportul Internațional "Mihail Kogălniceanu"
A căuta 25 Septembrie 2020
Bari - Constanța U2 2836 EasyJet Airbus A319
19:50 Palese Aeroportul
pe drum 1 ore 5 min 2 transferuri
20:55 Aeroportul Internațional "Mihail Kogălniceanu"
A căuta 25 Septembrie 2020
Torino - Constanța V7 1549 Volotea Airbus A319
17:40 Turin Aeroportul
pe drum 3 ore 15 min 2 transferuri
20:55 Aeroportul Internațional "Mihail Kogălniceanu"
A căuta 25 Septembrie 2020

Toate zborurile către Constanța

Constanța

Bilete de avion din Milano către Constanța
Constanța

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrince Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.