Prețurile pentru bilete de avion din Mumbai către Cluj-Napoca

Găsiți zboruri ieftine din Mumbai către Cluj-Napoca și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț , cu o dată de plecare pe 01 Ianuarie 1970.

Cel mai ieftin zbor Mumbai - Cluj-Napoca găsit la ziua de 2648 săptămâni acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este , cu plecarea la 01 Ianuarie 1970. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi . Acest bilet a fost găsit 2648 săptămâni acum, cu datele de plecare spre Cluj-Napoca pe 03 Octombrie 2020 an, înapoi la Mumbai, pe 03 Octombrie 2020 an

Bilete pentru avionul Mumbai - Cluj-Napoca (BOM - CLJ)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Mumbai la Cluj-Napoca pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Mumbai - Cluj-Napoca

Costul biletelor de avion pe ruta Mumbai - Cluj-Napoca (România) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 2648 săptămâni acum, prețul său a fost , pleacă spre Cluj-Napoca pe 03 Octombrie 2020 an și se întoarce la Mumbai la 03 Octombrie 2020 an.

Orarul de zboruri Mumbai - Cluj-Napoca 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Mumbai și la ce oră sosesc în Cluj-Napoca. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Zborul în cifre

Zborul de la Mumbai la Cluj-Napoca, cu excepția escalei, durează de 07:45 ore, distanța dintre orașe este de 5394 km sau 3350 mile. Primul avion de dimineață de la Mumbai pleacă spre Cluj-Napoca la 08:40. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 05:00.

Airplane

O singură direcție

Airplane

Dus-întors

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

08:40

The latest flight

Durata zborului

16:35

distance

Distanța

5394 km

Cel mai rapid bilet de avion Mumbai - Cluj-Napoca de la Flydubai cu numărul cursei FZ 446 zboară la 16:35 minute cu plecare de la Chhatrapati Shivaji la ora 23:40 și ajunge la 16:15 la Aeroportul Avram Iancu. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Boeing 737-800.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Mumbai la Cluj-Napoca cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Mumbai la Cluj-Napoca de la 8 companii aeriene:

  • Iran Air: Teheran, Bruxelles
  • IndiGo: Dubai, Larnaca, Kuweit
  • SpiceJet: Jeddah, Helsinki
  • Oman Air: Muscat, München, Helsinki
  • KLM: Amsterdam, Berlin
  • Emirates: Dubai, Helsinki
  • Lufthansa: Frankfurt, Dublin
  • Flydubai: Dubai, București

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Mumbai este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Cluj-Napoca.

Aeroporturile din Mumbai

Chhatrapati Shivaji  ~ 1 km*

Aeroporturile din Cluj-Napoca

Aeroportul Avram Iancu  ~ 9 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Mumbai - Cluj-Napoca zboară 16 modele de aeronave de la 8 companii aeriene. Cel mai rapid avion Boeing 737-800, de la compania Flydubai.

  • ATR 72
  • Airbus A300B2/A300B4
  • Airbus A319
  • Airbus A320
  • Airbus A320 NEO
  • Airbus A330-200
  • Airbus A330-300
  • Airbus A380-800
  • Boeing 737
  • Boeing 737-800
  • Boeing 777-200
  • Boeing 777-200LR
  • Boeing 777-300
  • Boeing 777-300ER
  • Boeing 787-900
  • Embraer 195

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Mumbai la Cluj-Napoca cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Mumbai către România

Lista biletelor de avion din Mumbai către România achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Mumbai - București FZ 446 Flydubai Boeing 737-800
23:40 Chhatrapati Shivaji
pe drum 12 ore 0 min 1 transfer
11:40 Aeroportul Internațional Henri Coandă
A căuta 08 Octombrie 2020
Mumbai - Cluj-Napoca FZ 446 Flydubai Boeing 737-800
23:40 Chhatrapati Shivaji
pe drum 16 ore 35 min 2 transferuri
16:15 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 08 Octombrie 2020

Toate zborurile din Mumbai

Zboruri ieftine de la India la Cluj-Napoca

Cele mai ieftine zboruri din orașele din India la Cluj-Napoca găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Delhi - Cluj-Napoca KL 872 KLM Boeing 777-300ER
21:30 Indira Gandhi
pe drum 16 ore 55 min 2 transferuri
14:25 Aeroportul Avram Iancu
de la 1 828 lei 13 Noiembrie 2020
Mumbai - Cluj-Napoca FZ 446 Flydubai Boeing 737-800
23:40 Chhatrapati Shivaji
pe drum 16 ore 35 min 2 transferuri
16:15 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 08 Octombrie 2020

Toate zborurile către Cluj-Napoca

Cluj-Napoca

Bilete de avion din Mumbai către Cluj-Napoca
Cluj-Napoca

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrince Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.