Prețurile pentru bilete de avion din Napoli către Oradea

Găsiți zboruri ieftine din Napoli către Oradea și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț , cu o dată de plecare pe 01 Ianuarie 1970.

Cel mai ieftin zbor Napoli - Oradea găsit la ziua de 2648 săptămâni acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este , cu plecarea la 01 Ianuarie 1970. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi . Acest bilet a fost găsit 2648 săptămâni acum, cu datele de plecare spre Oradea pe 29 Septembrie 2020 an, înapoi la Napoli, pe 29 Septembrie 2020 an

Bilete pentru avionul Napoli - Oradea (NAP - OMR)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Napoli la Oradea pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Napoli - Oradea

Costul biletelor de avion pe ruta Napoli - Oradea (România) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 2648 săptămâni acum, prețul său a fost , pleacă spre Oradea pe 29 Septembrie 2020 an și se întoarce la Naples la 29 Septembrie 2020 an.

Orarul de zboruri Napoli - Oradea 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Napoli și la ce oră sosesc în Oradea. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Zborul în cifre

Zborul de la Napoli la Oradea, cu excepția escalei, durează de 01:44 ore, distanța dintre orașe este de 919 km sau 571 mile. Primul avion de dimineață de la Napoli pleacă spre Oradea la 05:00. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 05:00.

Airplane

O singură direcție

Airplane

Dus-întors

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

05:00

The latest flight

Durata zborului

11:20

distance

Distanța

919 km

Cel mai rapid bilet de avion Napoli - Oradea de la EasyJet cu numărul cursei U2 4861 zboară la 11:20 minute cu plecare de la Naples la ora 05:00 și ajunge la 16:20 la Aeroportul Internațional Oradea. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A320.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Napoli la Oradea cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Napoli la Oradea de la 1 companii aeriene:

  • EasyJet: Barcelona, București

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Napoli este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Oradea.

Aeroporturile din Napoli

Naples  ~ 4 km*

Aeroporturile din Oradea

Aeroportul Internațional Oradea  ~ 5 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Napoli - Oradea zboară 3 modele de aeronave de la 1 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A320, de la compania EasyJet.

  • ATR 72
  • Airbus A319
  • Airbus A320

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Napoli la Oradea cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Napoli către România

Lista biletelor de avion din Napoli către România achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Napoli - București 0B 144 Blue Air Boeing 737-500
16:05 Naples
pe drum 1 ore 55 min Zbor direct
18:00 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 196 lei 15 Octombrie 2020
Napoli - Cluj-Napoca FR 335 Ryanair Boeing 737-800
07:05 Naples
pe drum 7 ore 20 min 1 transfer
14:25 Aeroportul Avram Iancu
de la 229 lei 11 Octombrie 2020
Napoli - Craiova FR 4112 Ryanair Boeing 737-800
06:50 Naples
pe drum 14 ore 35 min 1 transfer
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 04 Octombrie 2020
Napoli - Timișoara U2 2888 EasyJet Airbus A320
04:30 Naples
pe drum 6 ore 10 min 1 transfer
10:40 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
A căuta 04 Octombrie 2020
Napoli - Iași FR 4112 Ryanair Boeing 737-800
06:50 Naples
pe drum 8 ore 15 min 1 transfer
15:05 Aeroportul Internațional Iași
A căuta 04 Octombrie 2020

Toate zborurile din Napoli

Zboruri ieftine de la Italia la Oradea

Cele mai ieftine zboruri din orașele din Italia la Oradea găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Roma - Oradea RO 404 Tarom Airbus A319
09:45 Leonardo da Vinci-Fiumicino Aeroportul
pe drum 6 ore 35 min 1 transfer
16:20 Aeroportul Internațional Oradea
A căuta 04 Octombrie 2020
Milano - Oradea FR 215 Ryanair Boeing 737-800
06:25 Milano Malpensa Aeroportul
pe drum 9 ore 55 min 2 transferuri
16:20 Aeroportul Internațional Oradea
A căuta 04 Octombrie 2020
Veneția - Oradea W6 3160 Wizz Air Airbus A321
05:35 Treviso Aeroportul
pe drum 10 ore 45 min 1 transfer
16:20 Aeroportul Internațional Oradea
A căuta 04 Octombrie 2020
Napoli - Oradea U2 4861 EasyJet Airbus A320
05:00 Naples
pe drum 11 ore 20 min 2 transferuri
16:20 Aeroportul Internațional Oradea
A căuta 04 Octombrie 2020
Palermo - Oradea AZ 1774 Alitalia Airbus A321
04:40 Falcone-Borsellino Aeroportul
pe drum 11 ore 40 min 2 transferuri
16:20 Aeroportul Internațional Oradea
A căuta 04 Octombrie 2020

Toate zborurile către Oradea

Oradea

Bilete de avion din Napoli către Oradea
Oradea

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrince Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.