Prețurile pentru bilete de avion din Oradea către Londra

Găsiți zboruri ieftine din Oradea către Londra și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț de 125 de lei, cu o dată de plecare pe 23 Februarie 2021.

Lu
Ma
Mi
Jo
Vi
Dum
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 
 
 
 
 
 

Cel mai ieftin zbor Oradea - Londra găsit la ziua de 4 zile acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este de la 125 lei, cu plecarea la 23 Februarie 2021. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 251 lei. Acest bilet a fost găsit 4 zile acum, cu datele de plecare spre Londra pe 02 Martie 2021 an, înapoi la Oradea, pe 09 Martie 2021 an

Bilete de avion Oradea - Londra (OMR - LON)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Oradea la Londra pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Oradea - Londra

Costul biletelor de avion pe ruta Oradea - Londra (Marea Britanie) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 4 zile acum, prețul său a fost de la 251 lei, pleacă spre Londra pe 02 Martie 2021 an și se întoarce la Oradea la 09 Martie 2021 an.

Orarul de zboruri Oradea - Londra 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Oradea și la ce oră sosesc în Londra. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Informații zbor de la Oradea la Londra

Zborul de la Oradea la Londra, cu excepția escalei, durează de 02:43 ore, distanța dintre orașe este de 1652 km sau 1026 mile. Primul avion de dimineață de la Oradea pleacă spre Londra la 17:45. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 07:20.

Airplane

Doar dus

de la 125 lei

Airplane

Dus-întors

de la 251 lei

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

17:45

The latest flight

Durata zborului

06:45

distance

Distanța

1652 km

Cel mai rapid bilet de avion Oradea - Londra de la Tarom cu numărul cursei RO 622 zboară la 06:45 minute cu plecare de la Aeroportul Internațional Oradea la ora 07:20 și ajunge la 14:05 la Heathrow. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă ATR 42/ATR 72 FR/IT.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Oradea la Londra cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Oradea la Londra de la 1 companii aeriene:

  • Tarom: București

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Oradea este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 2 aeroport din Londra.

Aeroporturile din Oradea

Aeroportul Internațional Oradea  ~ 5 km* de la 300 lei

Aeroporturile din Londra

Heathrow  ~ 36 km* de la 387 leiStansted  ~ 42 km* de la 339 lei

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Oradea - Londra zboară 4 modele de aeronave de la 1 companii aeriene. Cel mai rapid avion ATR 42/ATR 72 FR/IT, de la compania Tarom.

  • ATR 42/ATR 72 FR/IT
  • Airbus A319
  • Airbus A320 NEO
  • Boeing 737-800

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Oradea la Londra cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Oradea către Marea Britanie

Lista biletelor de avion din Oradea către Marea Britanie achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Oradea - Londra RO 622 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
07:20 Aeroportul Internațional Oradea
Durată 6 ore 45 min 1 escală
14:05 Heathrow
de la 125 lei 23 Februarie 2021
Oradea - Birmingham RO 622 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
07:20 Aeroportul Internațional Oradea
Durată 9 ore 30 min 2 escale
16:50 Birmingham Aeroportul
A căuta 07 Decembrie 2020

Toate zborurile din Oradea

Zboruri ieftine de la România la Londra

Cele mai ieftine zboruri din orașele din România la Londra găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

București - Londra W6 3007 Wizz Air Airbus A321
15:35 Aeroportul Internațional Henri Coandă
Durată 3 ore 20 min Zbor direct
18:55 Luton
de la 83 lei 23 Decembrie 2020
Cluj-Napoca - Londra W6 3303 Wizz Air Airbus A320
11:10 Aeroportul Avram Iancu
Durată 3 ore 0 min Zbor direct
14:10 Luton
de la 116 lei 29 Iunie 2021
Craiova - Londra W6 3753 Wizz Air Airbus A320
06:20 Aeroportul Internațional Craiova
Durată 3 ore 15 min Zbor direct
09:35 Luton
de la 1 013 lei 07 Decembrie 2020
Timișoara - Londra W6 3503 Wizz Air Airbus A320
07:35 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
Durată 2 ore 55 min Zbor direct
10:30 Luton
de la 244 lei 04 Decembrie 2020
Iași - Londra W6 3651 Wizz Air Airbus A320
06:10 Aeroportul Internațional Iași
Durată 3 ore 25 min Zbor direct
09:35 Luton
de la 240 lei 21 Decembrie 2020

Toate zborurile către Londra

Londra

Bilete de avion din Oradea către Londra
Londra

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.