Prețurile pentru bilete de avion din Phuket către Constanța

Găsiți zboruri ieftine din Phuket către Constanța și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț , cu o dată de plecare pe 01 Ianuarie 1970.

Cel mai ieftin zbor Phuket - Constanța găsit la ziua de 2646 săptămâni acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este , cu plecarea la 01 Ianuarie 1970. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi . Acest bilet a fost găsit 2646 săptămâni acum, cu datele de plecare spre Constanța pe 20 Septembrie 2020 an, înapoi la Phuket, pe 20 Septembrie 2020 an

Bilete pentru avionul Phuket - Constanța (HKT - CND)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Phuket la Constanța pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Phuket - Constanța

Costul biletelor de avion pe ruta Phuket - Constanța (România) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 2646 săptămâni acum, prețul său a fost , pleacă spre Constanța pe 20 Septembrie 2020 an și se întoarce la Phuket la 20 Septembrie 2020 an.

Orarul de zboruri Phuket - Constanța 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Phuket și la ce oră sosesc în Constanța. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Zborul în cifre

Zborul de la Phuket la Constanța, cu excepția escalei, durează de 10:56 ore, distanța dintre orașe este de 7765 km sau 4823 mile. Primul avion de dimineață de la Phuket pleacă spre Constanța la 15:00. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 01:25.

Airplane

O singură direcție

Airplane

Dus-întors

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

15:00

The latest flight

Durata zborului

05:55

distance

Distanța

7765 km

Cel mai rapid bilet de avion Phuket - Constanța de la Thai Vietjet Air cu numărul cursei VZ 313 zboară la 05:55 minute cu plecare de la Phuket la ora 15:00 și ajunge la 20:55 la Aeroportul Internațional "Mihail Kogălniceanu". Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A320.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Phuket la Constanța cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Phuket la Constanța de la 2 companii aeriene:

  • Thai Vietjet Air: Bangkok, Doha, Viena
  • Go!: Mumbai, Helsinki, Bengaluru

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Phuket este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Constanța.

Aeroporturile din Phuket

Phuket  ~ 2 km*

Aeroporturile din Constanța

Aeroportul Internațional "Mihail Kogălniceanu"  ~ 26 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Phuket - Constanța zboară 8 modele de aeronave de la 2 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A320, de la compania Thai Vietjet Air.

  • Airbus A320
  • Airbus A321
  • Airbus A350-900
  • Boeing 737
  • Boeing 777
  • Boeing 777-300
  • Boeing 777-300ER
  • Boeing 787-800

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Phuket la Constanța cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Phuket către România

Lista biletelor de avion din Phuket către România achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Phuket - București QR 843 Qatar Airways Boeing 777-300ER
03:00 Phuket
pe drum 15 ore 30 min 1 transfer
18:30 Aeroportul Internațional Henri Coandă
A căuta 25 Septembrie 2020
Phuket - Cluj-Napoca WE 204 Thai Smile Airbus A318/319/320/321
03:55 Phuket
pe drum 6 ore 55 min 3 transferuri
10:50 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 25 Septembrie 2020
Phuket - Constanța VZ 313 Thai Vietjet Air Airbus A320
15:00 Phuket
pe drum 5 ore 55 min 3 transferuri
20:55 Aeroportul Internațional "Mihail Kogălniceanu"
A căuta 25 Septembrie 2020

Toate zborurile din Phuket

Zboruri ieftine de la Tailanda la Constanța

Cele mai ieftine zboruri din orașele din Tailanda la Constanța găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Phuket - Constanța VZ 313 Thai Vietjet Air Airbus A320
15:00 Phuket
pe drum 5 ore 55 min 3 transferuri
20:55 Aeroportul Internațional "Mihail Kogălniceanu"
A căuta 25 Septembrie 2020

Toate zborurile către Constanța

Constanța

Bilete de avion din Phuket către Constanța
Constanța

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrince Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.