Prețurile pentru bilete de avion din Pisa către Sibiu

Găsiți zboruri ieftine din Pisa către Sibiu și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț , cu o dată de plecare pe 01 Ianuarie 1970.

Cel mai ieftin zbor Pisa - Sibiu găsit la ziua de 2652 săptămâni acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este , cu plecarea la 01 Ianuarie 1970. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi . Acest bilet a fost găsit 2652 săptămâni acum, cu datele de plecare spre Sibiu pe 30 Octombrie 2020 an, înapoi la Pisa, pe 30 Octombrie 2020 an

Bilete pentru avionul Pisa - Sibiu (PSA - SBZ)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Pisa la Sibiu pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Pisa - Sibiu

Costul biletelor de avion pe ruta Pisa - Sibiu (România) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 2652 săptămâni acum, prețul său a fost , pleacă spre Sibiu pe 30 Octombrie 2020 an și se întoarce la Pisa la 30 Octombrie 2020 an.

Orarul de zboruri Pisa - Sibiu 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Pisa și la ce oră sosesc în Sibiu. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Zborul în cifre

Zborul de la Pisa la Sibiu, cu excepția escalei, durează de 01:59 ore, distanța dintre orașe este de 1103 km sau 685 mile. Primul avion de dimineață de la Pisa pleacă spre Sibiu la 05:15. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 20:20.

Airplane

Doar dus

Airplane

Dus-întors

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

05:15

The latest flight

Durata zborului

16:00

distance

Distanța

1103 km

Cel mai rapid bilet de avion Pisa - Sibiu de la Vueling cu numărul cursei VY 6771 zboară la 16:00 minute cu plecare de la Pisa la ora 20:20 și ajunge la 12:20 la Aeroportul Internațional Sibiu. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A320.

Linii aeriene

Zbor direct

0 companii aeriene zboară de la Pisa la Sibiu cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este .

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Pisa la Sibiu de la 2 companii aeriene:

  • Ryanair: Madrid
  • Vueling: Barcelona, Viena

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Pisa este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Sibiu.

Aeroporturile din Pisa

Pisa  ~ 2 km*

Aeroporturile din Sibiu

Aeroportul Internațional Sibiu  ~ 3 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Pisa - Sibiu zboară 3 modele de aeronave de la 2 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A320, de la compania Vueling.

  • Airbus A320
  • Boeing 737-800
  • Embraer 195

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Pisa la Sibiu cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Pisa către România

Lista biletelor de avion din Pisa către România achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Pisa - București W6 3158 Wizz Air Airbus A320
14:50 Pisa
Durată 2 ore 15 min Zbor direct
17:05 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 125 lei 03 Noiembrie 2020
Pisa - Cluj-Napoca FR 9955 Ryanair Boeing 737-800
08:40 Pisa
Durată 5 ore 45 min 1 escală
14:25 Aeroportul Avram Iancu
A căuta 05 Noiembrie 2020
Pisa - Craiova FR 1415 Ryanair Boeing 737-800
07:00 Pisa
Durată 14 ore 25 min 2 escale
21:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 05 Noiembrie 2020
Pisa - Timișoara FR 6491 Ryanair Boeing 737-800
12:10 Pisa
Durată 9 ore 20 min 2 escale
21:30 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
de la 271 lei 23 Noiembrie 2020
Pisa - Iași U2 4214 EasyJet Airbus A320
13:10 Pisa
Durată 9 ore 20 min 1 escală
22:30 Aeroportul Internațional Iași
de la 177 lei 05 Noiembrie 2020

Toate zborurile din Pisa

Zboruri ieftine de la Italia la Sibiu

Cele mai ieftine zboruri din orașele din Italia la Sibiu găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Roma - Sibiu IB 3231 Iberia Airbus A321
10:05 Leonardo da Vinci-Fiumicino Aeroportul
Durată 12 ore 50 min 1 escală
22:55 Aeroportul Internațional Sibiu
A căuta 05 Noiembrie 2020
Milano - Sibiu IB 3251 Iberia Airbus A320
10:00 Milano Linate Aeroportul
Durată 12 ore 55 min 1 escală
22:55 Aeroportul Internațional Sibiu
A căuta 05 Noiembrie 2020
Veneția - Sibiu IB 3243 Iberia Airbus A321
10:05 Venice Marco Polo Aeroportul
Durată 12 ore 50 min 1 escală
22:55 Aeroportul Internațional Sibiu
de la 493 lei 18 Decembrie 2020
Napoli - Sibiu VY 6503 Vueling Airbus A320
20:15 Naples
Durată 16 ore 5 min 2 escale
12:20 Aeroportul Internațional Sibiu
A căuta 05 Noiembrie 2020
Florența - Sibiu AF 1367 Air France Airbus A319
10:55 Firenze-Peretola Aeroportul
Durată 12 ore 0 min 2 escale
22:55 Aeroportul Internațional Sibiu
A căuta 05 Noiembrie 2020

Toate zborurile către Sibiu

Sibiu

Bilete de avion din Pisa către Sibiu
Sibiu

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrice Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. Politica privind cookie-urile. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.