Prețurile pentru bilete de avion din Salonic către Iași

Găsiți zboruri ieftine din Salonic către Iași și comparați prețurile zborurilo a companiilor aeriene folosind Cluj.Travel. Pe site, puteți face cunoștință cu orarul de zbor și puteți cumpăra un bilet de avion la un preț de 535 de lei, cu o dată de plecare pe 21 August 2021.

Cel mai ieftin zbor Salonic - Iași găsit la ziua de 3 zile acum. Costul acestuia cu o singură direcție și cu bagaj de cală este de la 535 lei, cu plecarea la 21 August 2021. Prețul minim pentru un zbor dus-întors va fi de la 281 lei. Acest bilet a fost găsit 5 săptămâni acum, cu datele de plecare spre Iași pe 26 Septembrie 2020 an, înapoi la Salonic, pe 03 Octombrie 2020 an

Bilete pentru avionul Salonic - Iași (SKG - IAS)

În tabel sunt prezentate prețurile minime pentru avion de la Salonic la Iași pentru un zbor direct. Dacă găsiți un bilet ieftin, nu amânați achiziția, ofertele de ultim moment se termină foarte repede.

Zboruri dus-întors Salonic - Iași

Costul biletelor de avion pe ruta Salonic - Iași (România) în ambele direcții. Cel mai ieftin bilet a fost cumpărat 5 săptămâni acum, prețul său a fost de la 281 lei, pleacă spre Iași pe 26 Septembrie 2020 an și se întoarce la Thessaloniki la 03 Octombrie 2020 an.

Orarul de zboruri Salonic - Iași 2020

Din orar veți afla la ce oră au zborurile din Salonic și la ce oră sosesc în Iași. Toate companiile aeriene care operează un zbor direct în această direcție sunt indicate astăzi, mâine și următoarele zile.

Orarul zborurilor nu a fost găsit

Selectați o dată pentru a căuta zboruri ieftine către destinație.

* Programul este indicat doar pentru zboruri regulate și low cost.

Zborul în cifre

Zborul de la Salonic la Iași, cu excepția escalei, durează de 01:37 ore, distanța dintre orașe este de 826 km sau 513 mile. Primul avion de dimineață de la Salonic pleacă spre Iași la 16:45. Iar ultimul zbor de seară pleacă la 16:45.

Airplane

O singură direcție

de la 535 lei

Airplane

Dus-întors

de la 281 lei

The earliest flight

Cel mai devreme zbor

16:45

The latest flight

Durata zborului

01:40

distance

Distanța

826 km

Cel mai rapid bilet de avion Salonic - Iași de la Wizz Air cu numărul cursei W6 3674 zboară la 01:40 minute cu plecare de la Thessaloniki la ora 16:45 și ajunge la 18:25 la Aeroportul Internațional Iași. Acest zbor este operat pe o avia linie modernă Airbus A320.

Linii aeriene

Zbor direct

1 companii aeriene zboară de la Salonic la Iași cu un zbor direct. Cea mai populară companie de zbor direct este Wizz Air.

  • Wizz Air: W6 3674

*Numărul zborului

Zboruri cu escală

Puteți cumpăra bilete de avion pentru zboruri cu escală de la Salonic la Iași de la 2 companii aeriene:

  • Tarom: București
  • Ryanair: Bruxelles, Helsinki

*Orașe de tranzit

Aeroporturi

Prețurile biletelor de avion de la aeroporturi. Traficul aerian de la Salonic este deservit de 1 aeroporturi. Avioanele ajung la un 1 aeroport din Iași.

Aeroporturile din Salonic

Thessaloniki  ~ 4 km*

Aeroporturile din Iași

Aeroportul Internațional Iași  ~ 8 km*

*Distanța dintre aeroport și centrul orașului

Avioane

Pe ruta Salonic - Iași zboară 1 modele de aeronave de la 1 companii aeriene. Cel mai rapid avion Airbus A320, de la compania Wizz Air.

  • Airbus A320

Orașe de transfer

Lista orașelor pentru zboruri de la Salonic la Iași cu transfer. Cea mai bună opțiune este să zburați prin:

Zboruri din Salonic către România

Lista biletelor de avion din Salonic către România achiziționate pe site-ul Cluj.Travel în 48 de ore. Dacă găsiți o ofertă interesantă, nu amânați achiziția, prețurile se schimbă la fiecare 15 minute.

Salonic - București RO 276 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
15:05 Thessaloniki
pe drum 1 ore 35 min Zbor direct
16:40 Aeroportul Internațional Henri Coandă
de la 126 lei 01 Octombrie 2020
Salonic - Cluj-Napoca RO 276 Tarom ATR 42/ATR 72 FR/IT
13:05 Thessaloniki
pe drum 6 ore 25 min 1 transfer
19:30 Aeroportul Avram Iancu
de la 272 lei 25 Septembrie 2020
Salonic - Craiova A3 500 Aegean Airlines Airbus A320
05:10 Thessaloniki
pe drum 11 ore 15 min 2 transferuri
16:25 Aeroportul Internațional Craiova
A căuta 01 Octombrie 2020
Salonic - Timișoara FR 4775 Ryanair Boeing 737-800
05:00 Thessaloniki
pe drum 5 ore 40 min 1 transfer
10:40 Aeroportul Internațional "Traian Vuia"
A căuta 01 Octombrie 2020
Salonic - Iași W6 3674 Wizz Air Airbus A320
16:45 Thessaloniki
pe drum 1 ore 40 min Zbor direct
18:25 Aeroportul Internațional Iași
de la 535 lei 21 August 2021

Toate zborurile din Salonic

Zboruri ieftine de la Grecia la Iași

Cele mai ieftine zboruri din orașele din Grecia la Iași găsite de utilizatori pe site-ul nostru. Dacă nu ați găsit direcția de zbor dorită, utilizați formularul de căutare din partea de sus a paginii.

Atena - Iași A3 962 Aegean Airlines Airbus A320
15:40 Eleftherios Venizelos
pe drum 4 ore 30 min 1 transfer
20:10 Aeroportul Internațional Iași
de la 199 lei 03 Octombrie 2020
Salonic - Iași W6 3674 Wizz Air Airbus A320
16:45 Thessaloniki
pe drum 1 ore 40 min Zbor direct
18:25 Aeroportul Internațional Iași
de la 535 lei 21 August 2021
Heraklion - Iași OA 303 Olympic Air Airbus A320
05:25 Heraklion Aeroportul
pe drum 9 ore 40 min 2 transferuri
15:05 Aeroportul Internațional Iași
de la 225 lei 25 Septembrie 2020
Rhodos - Iași OA 205 Olympic Air Airbus A320
12:00 Rhodes Aeroportul
pe drum 7 ore 55 min 2 transferuri
19:55 Aeroportul Internațional Iași
A căuta 01 Octombrie 2020
Zakinthos - Iași OA 53 Olympic Air DeHavilland Dash 8 Q400
11:40 Zakinthos Aeroportul
pe drum 8 ore 15 min 2 transferuri
19:55 Aeroportul Internațional Iași
A căuta 01 Octombrie 2020

Toate zborurile către Iași

Iași

Bilete de avion din Salonic către Iași
Iași

Introduceți datele pentru a începe să căutați bilete.

Copyright © 2016-2020. Toate drepturile sunt rezervate. Cluj.Travel-parte a HolidayPrince Inc., lider european în sfera turismului-online și serviciilor însoțitoare. Politica de confidențialitate. Termeni de utilizare. UniTicket.ro Pentru a accesa materialele, este necesară o legătură directă către site-ul Cluj.Travel.